Iekārtas viesnīcām  Televīzija

Interaktīvā televīzija

Viesnīcu interaktīvas televīzijas sistēma OTRUM ir unikāla sistēma, kas tika izstrādāta īpaši viesnīcām, ievērojot viesnīcu biznesa specifiskās vajadzības. Šī sistēma visā pasaulē palīdz uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti iegūt peļņu, kā arī paaugstina darbu efektivitāti. Šobrīd sistēma ir ieguvusi uzticību un uzstādīta vairāk kā 2000 viesnīcās Eiropā, Vidējos Austrumos, Āfrikā un Ķīnā.

Sistēmas izstrādātājs ir Norvēģijas uzņēmums OTRUM, kas ir līderis programmu nodrošinājuma un viesnīcu televizoru izstrādātāju vidū Eiropā, Vidējos Austrumos, Āfrikā un Ķīnā. Šī kompānija darbojas jau vairāk kā 20 gadus, nepārtraukti pilnveidojot savas preces. Jūs varat izvēlēties kādu no 3 sistēmām,- dažādos cenu līmeņos un ar dažādiem funkcionāliem risinājumiem

Savu klientu vēlmju apmierināšanai kompānija OTRUM sadarbojas ar vairākiem slaveniem specializētu viesnīcu televizoru ražotājiem, piemēram: Philips, Sony un LG. Piedāvājumā ir plašs asortiments, ieskaitot pašus mūsdienīgākos LCD-paneļus. Pateicoties iebūvējamai uz TV raidītāja aizmugures paneļa DMC kartei, šos televizorus var savietot ar interaktīvo sistēmu OTRUM.

Izvēloties sistēmu OTRUM, Jūs iegūstat vairāk par 50 funkcijām, kas ieinteresēs jaunus klientus un ļaus organizēt Jūsu personāla darbu daudz efektīvāk. Bez tam, vai Jūs padomājāt, ka lietojot šo sistēmu, Jūs iegūsiet papildus peļņu? Ar sistēmu OTRUM tas ir panākams! Pēc statistikas datiem, līdzekļi, kas tika ieguldīti sistēmas ieviešanai, atmaksājas jau pirmajā ekspluatācijas gadā.

OTRUM piedāvā trīs sistēmas paveidus, kas ir atšķirīgi cenu un funkcionālajās iespējās:

OTRUM Graphic

Graphic – pilnīgi grafiska interaktīvā televīzija. Sistēmas vienkāršā versija ar visvienkāršāko interfeisu teleteksta veidā. Uztur visas funkcijas. Ierobežota pieeja Internetam. 

OTRUM Dynamic

Dynamic – nākotnes viesnīcu interaktīvā televīzija. Šai sistēmai ir atjaunots lietotāju interfeiss. Koša grafika, funkciju izvēlne, ērti taustiņi un Internet pārlūks vairāk atbilst klientu prasībām.

OTRUM Fusion

Fusion– ciparu risinājums viesnīcu televīzijai. Sistēma, kas ir izstrādāta uz mūsdienīgo tehnoloģiju bāzes, tiek pilnveidota arī šobrīd. Attēls, video un tekstuālā informācija tiek pārraidītas ciparu formātā, kas neapšaubāmi uzlabo arī audio un video signāla kvalitāti.

Papildus informācija

Satelīta sistēmas

Ar satelīta televīziju, atšķirībā no parastās ētera televīzijas, ir iespējams skatīties vairākus tūkstošus televīzijas kanālu dažādās pasaules valodās. Satelīta televīzija nodrošina konstantu signāla uztveršanu un ciparu kvalitāti attēlam, neatkarīgi no atrašanās vietas,- vienalga, vai esat pilsētā vai laukos, vai varbūt tālajā Sibīrijas taigā. Satelīta televīzija var būt par maksu (aizliegtie/slēgtie kanāli) un bezmaksas (tā sauktie – atvērtie kanāli). Šādas televīzijas lietošanai ir nepieciešams tikai uzstādīt antenu.

Papildus informācija

Televizori

Philips un Sony piedāvā Jums lielu viesnīcu televizoru izvēli: pa diagonāli no 15 līdz 42, parastos kineskopu (CRT), plakanekrāna (Flat Tube), kā arī šķidro kristālu (LCD) un plazmas (Plazma). Visi mūsdienīgākie modeļi, kas tiek lietoti mājās, ir izmantojami arī viesnīcu numuros.

Interaktīvie viesnīcu televizori, kas ir projektēti tieši viesnīcu piedāvājumam (programmu nodrošinājuma), pateicoties speciālai iebūvējamai kartei uz TV raidītāja aizmugurējā paneļa, tiek apvienoti vienotā tīklā. Papildus standarta funkcijām tiem ir vesela virkne specializētu funkciju, piemēram:

  • Diagonāle: no 15līdz 42, tajā skaitā Real flat tube (plakanekrāns)
  • Dažādi krāsu risinājumi,- atbilstoši numuru noformējumam
  • SmartCard™ Expansion Slot ārējo iekārtu pieslēgšanai
  • Bezvadu sistēma Smart-Loader™, ar ko var kopēt programmu uzstādījumus no viena televizora uz citu
  • Speciālas viesnīcu funkcijas, tādas kā vadības priekšējā paneļa, skaļuma regulēšanas bloķēšana, konkrēta kanāla uzstādīšana ieslēdzot TV (piemēram,- reklāmas un informācijas par viesnīcu pārraidei)
  • Sveiciena paziņojums, kas tiek izgaismots katru reizi, ieslēdzot televizoru
  • Pulkstenis uz televizora priekšējā paneļa

Papildus informācija

Copyright © 2007 SIA "LATSAT". All rights reserved.
Pēdējās izmaiņas: 14.12.2007