English | Russian | Latvian | Lithuanian | Estonian | Uz sākumu

 Par kompāniju  Vispārēja informācija

SIA LATSAT, kopš tās dibināšanas 1989. gadā, ir viena no Latvijas līderiem telekomunikāciju jomā. Uzņēmums ieņēma stabilu vietu Latvijas tirgū laikā, kad ļoti strauji attīstījās telekomunikāciju tehnoloģijas un drīz vien tapa par līderi satelīta, kabeļu un ētera televīzijas sistēmu izstrādāšanā. Daudzus gadus veiksmīgi darbojoties, un iegūstot ļoti svarīgu pieredzi, esam paplašinājuši arī uzņēmuma darbības sfēras.

Kopš 1995. gada, kad SIA LATSAT uzsāka savu darbību viesmīlības tehnoloģiju jomā, mēs pakāpeniski esam paplašinājuši sniegto pakalpojumu klāstu – no ciparu televīzijas līdz elektronisko slēdzeņu, seifu, mini-bāru, viesnīcu telefonu, viesnīcu un restorānu pārvaldes sistēmu piegādei, kas ir nepieciešami kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai un veiksmīgai viesnīcas pārvaldīšanai.

Šobrīd uzņēmums LATSAT ir viens no līderiem viesmīlības tehnoloģiju biznesā.

LATSAT sniegto pakalpojumu klāsts aptver visus viesnīcu attīstības posmus – no projekta koncepcijas izstrādes, viesnīcai un restorānam nepieciešamo iekārtu piegādes, un līdz pat objekta pilnīgai nodošanai ekspluatācijā.

Šobrīd uzņēmuma padarīto darbu sarakstā ir jau vairāk kā 100 uzstādītu iekārtu Latvijā, Lietuvā, Ukrainā un Krievijā. Ievērojamu atbalstu ārpus Latvijas sniedz meitas uzņēmumi Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un Ukrainā. Ilggadēja LATSAT darbinieku pieredze šajā jomā, desmiti veiksmīgi realizētu projektu, kā arī darbinieku profesionālās iemaņas ir augstvērtīga un kvalitatīva darbu izpildes garantija.

LATSAT speciālisti strādā, novērtējot viesnīcu darbību, izstrādā tehniskās un darba koncepcijas, darījumu plānus, veido projekta pilnvērtīgu mārketinga un ekonomisko aprēķinu analīzi, aprēķina konkrētā projekta rentabilitāti un izmaksu atmaksāšanos, projektē, veic viesnīcu iekārtu un aprīkojuma projektēšanu.

Uzņēmuma vadība pievērš īpaši lielu uzmanību personāla apmācībām un kvalifikācijas paaugstināšanai. Ar šo mērķi uzņēmuma darbinieki apmeklē mācību kursus un seminārus, kurus rīko mūsu ārzemju partneri, tādējādi garantējot mūsu klientiem tehniskos risinājumus pēc pašiem jaunākajiem tehnikas un zinātnes sasniegumiem.Uzņēmums katru gadu aktīvi piedalās tādās izstādēs kā Celtniecība, Viesnīcu iekārtas, Drošība un sakari gan Latvijā, gan ārzemēs. Veic mārketinga pētījumus un iepazīstina savus klientus ar jaunākās produkcijas paraugiem un pakalpojumiem.

Uzņēmuma LATSAT apkalpošanas centrs nodrošina saviem klientiem tehniskās apkalpošanas pakalpojumus augstā līmenī. Apkalpošanas centrā piedāvā garantijas atbalstu arī pēc garantijas tehniskās apkalpes termiņa beigām. Servisa pakalpojumi pieejami 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Copyright © 2007 SIA "LATSAT". All rights reserved.
Pēdējās izmaiņas: 14.12.2007