Iekārtas viesnīcām  Minibāri

Vitrifrigo

Kompānija Vitrifrigo ir minibāru viesnīcām ražotājs un izplatītājs. Minibāri Vitrifrigo no mini ledusskapjiem atšķiras ar izmantojamo tehnoloģiju. Ledusskapjos tiek izmantota kompresijas metode, savukārt minibāros tiek izmantota absorbcijas tehnoloģija. Amonjaka ūdens šķīdums, kas tiek izmantots dzesējamajā blokā, ir absolūti drošs un atbilst visstingrākajām starptautiskajām normām. 100% garantēti, ka minibāri ekspluatācijas gaitā ir pilnīgi bez trokšņa un ļoti ekonomiski elektrības lietošanā, jo tiem nav detaļu, kas berzētos viena pret otru. Augstākminēto iemeslu dēļ mini ledusskapjus viesnīcās vairs neizmanto.

Absorbcijas minibāru sērija viesnīcām sastāv no četriem bāzes modeļiem tilpumā no 25 līdz 55 litriem, kas tiek ražoti dažādās variācijās.
Firma VITRIFRIGO pastāvīgi veic uzņēmuma rūpnīcā absorbcijas iekārtu ražošanu. Sērijas GUEST minibāri ir aprīkoti ar automātisku atlaidināšanas iekārtu, bet nesen ir uzsākta jaunas versijas „RE” ražošana, uz kura ir uzstādīts mikroprocesors, kas regulē ledusskapja darbību un tādējādi tiek nodrošināta būtiska elektroenerģijas ekonomija.

Mūsu minibāri ir ideāli piemēroti viesnīcu kompleksiem, jo ekspluatēšanas gaitā tie ir klusi un nevibrē. Minibārus tikpat labi var izmantot arī birojos.

Visas izstrādnes ir balstītas uz jaunākajām tehnoloģijām elektrotehnikas jomā un ievērojot klientu vēlmes.

Papildus informācija

Copyright © 2007 SIA "LATSAT". All rights reserved.
Pēdējās izmaiņas: 20.12.2007