Iekārtas viesnīcām  POS sistēmas

Aures

Aures – Pirmās POS sistēmas, kas pilnībā atbilst Jūsu individualitātei.

Absolūtā pretstatā citām POS sistēmu „melnajām kastēm”, kas bieži ir ļoti līdzīgas un izskatās pilnīgi vienādas, Odyssé paver jaunas iespējas POS tirdzniecības iekārtu attīstībā. Tā īpašā forma un unikālais krāsu risinājums rada jaunu pieeju POS sistēmu iekārtu izvēlē: izvēlieties sistēmu, kas atbilst jaunākajām rūpnieciskā dizaina tendencēm, iekļaujas restorāna vai veikala kopainā, kas ir maināma, un kas veicinātu preču zīmes atpazīstamību un Jūsu identitāti tirdzniecības vietā.

Krāsu unikāla savstarpēja aizvietojamība

Pateicoties unikālajai moduļu detaļu sistēmai un savietojamībai ar ODP 200 printeriem, Odyssé POSLIGNE® var nomainīt krāsu, lai veiksmīgāk iekļautu interjerā un pielāgotu Jūsu restorāna vai kādas citas tirdzniecības vietas prasībām, kas veicinātu preču zīmes atpazīstamību. Savstarpēji maināmās krāsu detaļas uz klienta displeja, dažas detaļas malās, kā arī printera klājums var tikt nomainīti vai pievienoti jebkurā laikā līdz 16 dažādās kombinācijās/variācijās.

Inovācijas dizainā

Šo sistēmu plūdlīnijas tik ļoti atšķiras no ierastajiem asajiem stūriem tradicionālajās POS sistēmās. Odyssé dizains izceļ to kā īpaši mūsdienīgu dizaina projektu.

Labākais POS tehnoloģijās

Desmitiem tūkstošu visā pasaulē POSLIGNE® uzstādītu sistēmu veiksmīgi darbojas, jo ir atpazīstamas pasaules tirgū kā drošas un ar ilgu lietošanas termiņu. Ar īpašu rūpību izstrādātās Odyssé piedāvā labākās tehnoloģiskās priekšrocības, lai atbilstu vairumam POS sistēmu lietošanas prasībām.
Odyssé ir aprīkots ar 2.5 Ghz procesoru un 512 Mb lielu atmiņu.
Īpaša uzmanība Odyssé izstrādē tika pievērsts dzesēšanas sistēmai – tā ir klusākā no tirgū pieejamām sistēmām. 

114 komunikāciju porti, ieskaitot 4 USB portu un 4 seriālās pieslēgumvietas, ļauj veikt dažādu kombināciju savienojumus POS perifērijā. Video produkcija ļauj reklamēt vai pārdot uz papildus ekrāna. Odyssé ir aprīkots ar ātri pielietojamu kompaktu flash kartes nolasītāju. Karti var viegli ievietot pateicoties viegli nomaināmam pārklājumam, kas ir izvietots termināla kreisajā pusē. Lai varētu izvēlēties optimālu skatu leņķi – integrētais displejs klientiem ir izvietots sistēmas augšējā daļā, acu līmenī. Uzticams un ātrs atbilstošs termoprinteris ODP 200 vienkāršo papīra ievietošanu.

Neslēpiet savu POS sistēmu... Iekļaujiet to harmoniski telpā!

Papildus informācija

Copyright © 2007 SIA "LATSAT". All rights reserved.
Pēdējās izmaiņas: 28.11.2007