Sadzīves elektronika  Iekārtu stiprinājumi

Kompānija Vogel’s (Holande) ir dibināta 1973 gadā. Šis uzņēmums ir pasaules līderis pie sienas, pie griestiem stiprināmu un piekaramo kronšteinu audio-video aparatūrai un mikroviļņu krāsnīm, grozāmu pamatņu televizoriem un video atskaņotājiem, uz grīdas novietojamu paliktņu akustiskajām sistēmām izstrādātājs un ražotājs.
Vogel’s piedāvājumā ir kvalitatīvi paliktņi plazmas un LCD televizoriem. Jau vairāk kā 25 gadus atpakaļ firma Vogel’s izstrādāja pirmo pasaulē paliktni dinamiskajiem skaļruņiem un patentēja to ar nosaukumu BEK100. Tas bija tikai pirmais solis dinamisko skaļruņu akustisko īpašību pilnveidošanā. Gadu gaitā asortiments tika paplašināts un šobrīd tajā ir vairāk kā 100 modeļi. Šobrīd uzņēmums Vogel’s piedāvā augstvērtīgus paliktņus/kronšteinus plazmas un LCD televizoriem. Līdz ar plazmas un LCD televizoru ražošanas uzsākšanu, uz visiem laikiem ir mainījies mūsu priekšstats par to, kā skatāmies televizoru.

Visi produkti tiek ražoti no visizturīgākajiem materiāliem un pēc līdz vissīkākajām detaļām pārdomātiem projektiem. Kvalitāte un drošība - tās ir šīs produkcijas pamatu pamats. Pirms izstrādājuma nokļūšanas tirgū, tie tiek ļoti rūpīgi testēti un pārbaudīti. Sertifikācija pēc ISO 9001 prasībām garantē optimālu izstrādāšanas, ražošanas un produkcijas pārdošanas kvalitāti. Turklāt, visi uzņēmuma asortimenta izstrādājumi tiek pārbaudīti saskaņā ar TUV/GS normām. Uzņēmuma Vogel’s produkciju var izmantot visur, jo tā ir pievilcīga, stilīga, ar kvalitatīvu pārklājumu. Tā labi izskatīsies gan augstas klases birojos, gan privātās mājās un dzīvokļos ar klasisku interjeru. CIS – ir slēptā kabeļu ieklāšanas sistēma, unikāls dizains. Plašs preču asortiments un to konstruktīvā savietojamība ļauj komplektēt jebkuras sarežģītības līmeņa sistēmas, apvienojot iekārtas vienotā audiovizuālā kompleksā, piemēram, mājas kinozāle. Tiek ražoti melnā, baltā un sudraba krāsās.

Jūsu prasības var būt tik dažādas! Tieši tāpēc mēbeļu kolekcijā Evolution, kas ir firmas Vogel's ražojums, tiek piedāvāti visdažādākie risinājumi plazmas un LCD paneļu uzstādīšanai.

Tiek piedāvāts gan tāds modelis, kas notur plazmas ekrānu minimālā atstatumā no sienas, gan tādi modeļi, ko var stiprināt dažādos veidos. Kolekcijas lepnums ir modelis EFW2010, kas apvieno visus ekrāna stiprināšanas veidus: uz sienas, brīvi rotējošu, un ar jebkādu slīpuma leņķi.

Visa produkcija plazmas paneļiem Vogel's kolekcijā Evolution ir aprīkota ar patentēto sistēmu Autolock. Tā ir paredzēta Jūsu plazmas ekrāna aizsardzībai no nokrišanas un/vai zādzības.

Kopš firma Vogel's ir uzsākusi universālo paliktņu plazmas un šķidro kristālu ekrāniem tirdzniecību, tā ir noteikusi jaunu pasaules standartu šajā jomā. Ar īpaši mūsdienīgu dizainu un daudzumu unikālu Vogel's kronšteinu funkciju displejiem ar plakaniem ekrāniem ir iespējams atrast ideālo risinājumu, plaši izmantojot plazmas un šķidro kristālu ekrānu iespējas patērētāju interjeru noformējumā.

Universālā Vogel's adaptera īpaši pārdomātā konstrukcija nodrošina iespēju piestiprināt praktiski jebkura modeļa plazmas displeju. Bez tam, adapterim ir unikāla autolock funkcija (automātiskais aizbīdnis), kas nodrošina, ka nevar notikt netīša mezglu atvienošanās vai iekārtas zādzība. Papildus audio- un videoiekārtas Vogel's no sērijas Evolution audiovizuālai tehnikai var ļoti organiski iekļaut Jūsu interjerā.

 Ar firmas Vogel's patentēto slēpto kabeļu ieklāšanas sistēmu (CIS) ir iespējams novietot visus kabeļus droši un kompakti.

Copyright © 2007 SIA "LATSAT". All rights reserved.
Pēdējās izmaiņas: 23.01.2008